zmień kontrast
A+  A-

Lato w mieście 2020 - informacje

„LATO W MIEŚCIE 2020”
Bardzo proszę o zapoznanie się z programem akcji i zamieszczonymi poniżej załącznikami. Informacje, dot. podziału na grupy, zostaną Państwu udzielone w pierwszym dniu przyjęcia dziecka na Akcję LwM2020 w ZS59
*Dzieci uczestniczące w akcji zobowiązane są do przynoszenia na zajęcia legitymacji szkolnej.
*Uczestnicy akcji przychodzą na zajęcia do godz. 8.30.
*Dzieci samodzielnie wracające do domu zgłaszają fakt wyjścia do wychowawcy.
*Rodzice odbierający dziecko zgłaszają odbiór dziecka osobie sprawującej dyżur.
*Początek zajęć o godzinie 7.30 zakończenie 17.00
* Podczas zajęć dzieci otrzymują jeden ciepły posiłek obiad i podwieczorek
* Dzieci przynoszą ze sobą drugie śniadanie i wodę.
* Podczas zajęć obowiązują zalecenia higieniczne BE i GIS.
* Rodzice nie wchodzą na teren szkoły.

* Uczestników  obowiązuje zmienne obuwie i dostosowanie stroju stosowny do planu zajęć (strój na zajęcia sportowe, ruchowe)

*Zachowując najwyższe środki ostrożności na teren placówki nie można przynosić własnych zabawek.

Poniżej załączamy Ramowy Plan Dnia. Z racji braku możliwości uczestniczenia w wycieczkach do miejsc kulturalnych, muzeów, kin, dzieci będą miały organizowane przez wychowawców zajęcia na terenie placówki.

Załączniki:

Regulamin  Feryjnej Placówki Edukacyjnej

Ramowy plan dnia i tygodniowy plan zajęć

Link do procedur