"Kształcić tyl­ko umysł człowieka, nie udzielając mu nauk mo­ral­nych, to stwarzać zag­rożenie społeczne"  Theodore Roosevelt

Dzień otwart dla Kandydatów do LO

Dnia 18 marca 2019 roku odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty dla kandydatów do CX Liceum Ogólnokształcącego im. Roberta Schumana. Nasi przyszli Uczniowie oraz Ich Rodzice mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat rekrutacji do naszego liceum, zwiedzić budynek szkoły, pracownie przedmiotowe, porozmawiać z Dyrekcją,

Gronem Pedagogicznym oraz Uczniami. Pani Dyrektor zaprezentowała nowe profile klas, a Nasi Uczniowie w bardzo ciekawy, czasem nawet humorystyczny sposób, opowiedzieli wiele istotnych faktów z życia naszego liceum. Chętnych nie brakowało, bo sala była wypełniona aż po same brzegi. Raz jeszcze dziękujemy Wszystkim za przybycie i serdecznie zapraszamy do naszego liceum.  Informacje dotyczące kolejnego Dnia Otwartego dla kandydatów do CX LO będą zamieszczone wkrótce na naszej stronie internetowej oraz stronie FB szkoły. Pozdrawiamy !!!!