"Kształcić tyl­ko umysł człowieka, nie udzielając mu nauk mo­ral­nych, to stwarzać zag­rożenie społeczne"  Theodore Roosevelt

TRZY GWIAZDKI SZCZĘŚCIA

Na podstawie opowieści Ewy Stadtmuller pt.: „Trzy gwiazdki szczęścia”  grupa uczniów gimnazjum i liceum przygotowała przedstawienie przedświąteczne dla młodszych kolegów. To opowieść o chłopcu, który dowiedział się, że jest się najbardziej szczęśliwym wtedy, gdy możemy obdarować innych.

Najmłodsi czytelnicy mieli okazję po raz pierwszy odwiedzić bibliotekę szkolną. Dowidzieli się, że tak jak wszyscy uczniowie mają możliwość korzystania z jej zbiorów. Już w najbliższy czasie do biblioteki dotrą nowości wydawnicze dla najmłodszych, które nasi uczniowie będą mogli wypożyczać.