"Kształcić tyl­ko umysł człowieka, nie udzielając mu nauk mo­ral­nych, to stwarzać zag­rożenie społeczne"  Theodore Roosevelt

Dzień otwarty dla kandydatów Gimnazjum i Liceum

Dnia 13 i 14 kwietnia 2016 roku, w naszej szkole odbyły się dni otwarte. 13 kwietnia zaprosiliśmy kandydatów do gimnazjum, natomiast 14 kwietnia gościliśmy osoby zainteresowane naszym liceum.

Po wystąpieniu Pani Dyrektor Ewy Kacprzyk oraz obejrzeniu prezentacji poświęconej poszczególnym szkołom,

zabrali głos nauczyciele uczący w przyszłych klasach pierwszych przedmiotów o zwiększonej liczbie godzin.

Następnie był czas na zadawanie pytań i zwiedzanie szkoły przez uczniów i ich rodziców. Przybyli mogli także nabyć specjalne wydanie (na 100-lecie Mokotowa) naszego szkolnego pisemka pod tytułem "Sadyba 59".