"Kształcić tyl­ko umysł człowieka, nie udzielając mu nauk mo­ral­nych, to stwarzać zag­rożenie społeczne"  Theodore Roosevelt

Relacja ze szkolnego Turnieju e-sportowego CS:GO

W dniach 31.03-01.04 w Zespole Szkół Nr 59 odbył się Pierwszy Szkolny Turniej E-Sportowy Counter-Strike: Global Offensive zorganizowany przez Samorząd Uczniowski przy wsparciu pracowników szkoły. W rozgrywkach wzięło udział pięć drużyn złożonych z uczniów liceum i gimnazjum.
Turniej był wielkim wyzwaniem dla zespołu dbającego o jego

techniczną stronę. Wyzwaniu temu udało się sprostać, a praca włożona w organizację przyniosła cenne doświadczenie.

Uczestnicy turnieju mieli z kolei szansę nie tylko przetestować swoje "gamerskie" umiejętności, ale i poćwiczyć pracę zespołową i udowodnić, że między rywalizującymi drużynami może panować przyjacielska atmosfera fair play.
Po dwóch dniach rozgrywek wyłoniono zwycięski zespół w składzie: Jary Mandarano, Robert Lewandowski, Shady Kandel, Eryk Liebchen i Hubert Tarnowski. Triumfatorom gratulujemy!!!

Serdecznie dziękujemy uczniom, którzy wzięli udział w turnieju, a także tym, którzy wspierali jego organizację - w tym miejscu szczególne podziękowania należą się Pani Dyrektor Ewie Kacprzyk, która umożliwiła realizację tej uczniowskiej inicjatywy na terenie naszej szkoły.

Krótką relację z Turnieju można zobaczyć także na kanale YouTube naszej szkoły: https://www.youtube.com/watch?v=ndYXs4JFdYo&t=1s