"I śmiech niekiedy może być nauką" Ignacy Krasicki

Dzień Wiosny - Dzień liczby Pi

21.03.2017 roku w naszej szkole odbył się dzień liczby pi. Nadrzędnym celem tej uroczystości było uświadomienie uczniom możliwości praktycznego zastosowania liczby pi. Za organizację przedsięwzięcia odpowiadali nauczyciele matematyki: Pani Ewa Kacprzyk, Pani Anna Zaczek, Pani Małgorzata Oleszek oraz Pani Jolanta Możdżonek. Uroczystość prowadzili uczniowie: Aleksy

Jakubiec, Robert Lewandowski i Adam Werbowy. Dzień liczby pi uatrakcyjniały quizy, rebusy matematyczne oraz liczne konkursy, np. plakatowy, czy też indywidualny na zapamiętanie jak największej ilości cyfr po przecinku liczby pi. Zachęcające okazały się nagrody, które można było wygrać w konkursach, np. bilety do kina dla całej klasy czy też karty upominkowe do Empiku.