"Grzeczność nie jest nauką łatwą ani małą" Adam Mickiewicz

Projekt z klasą

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie,

grupa uczniów naszej Szkoły ubiega się o grant pieniężny w wysokości 2000 zł na realizację projektu edukacyjnego „Wielokulturowość in +” , w ramach konkursu „Projekt z klasą”, organizowanego przez wydawnictwo Nowa Era. Grant zostanie przyznany dziesięciu pracom konkursowym, wybranym w głosowaniu internetowym, które trwa do 15 grudnia 2016 r.

Przesyłamy Państwu  link do strony, na której znajdują się wszystkie informacje o projekcie zgłoszonym przez naszą Szkołę. Na stronie tej można także oddać na projekt swój głos. Przekonani o wartości naszego projektu i licząc na solidarność społeczności szkolnej, bez której otrzymanie grantu będzie niemożliwe, zwracamy się z prośbą o zapoznanie się z projektem i głosowanie na niego. Każda osoba może oddać jeden głos dziennie na jeden projekt.

Nasz projekt ma numer  460.

Przed oddaniem pierwszego głosu należy:

Ø  nacisnąć przycisk „Głosuj” na stronie projektu: http://www.nowaera.pl/component/projektzklasa7/projekty/pokaz/3018.html

Ø  wypełnić wyświetlony formularz głosowania, podając imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu i wyświetlające się hasło internetowe,

Ø  aktywować link, który zostanie automatycznie wysłany na podany przez Państwa adres e-mail,

Ø  zaakceptować Regulamin głosowania i wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Organizatora w celu niezbędnym do przeprowadzenia głosowania.

Kolejne oddanie głosu będzie się odbywało poprzez kliknięcie przycisku „Głosuj” przy projekcie, podanie adresu e-mail, wpisanie wyświetlającego się hasła internetowego i aktywację linku wysłanego na podany adres e-mail. Aktywacja linku jest konieczna przy każdorazowym oddawaniu głosu, a link jest aktywny 24 godziny od momentu przysłania. Dopiero aktywacja linku powoduje poprawne oddanie głosu na wybrany projekt.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 17 stycznia 2017 r. na stronie www.projektzklasa.pl.

Otrzymany grant Szkoła przeznaczy na zakup kamery i upominków dla zwycięzców quizów, które zostaną u nas zorganizowane.

Każdy z Państwa może zagłosować na projekt raz dziennie, do 15 grudnia włącznie.

Głosowanie jest już otwarte, a na stronie projektu widoczna jest liczba uzyskanych głosów.

Na dole strony naszego projektu możecie Państwo obejrzeć krótką „zajawkę” wprowadzającą w temat projektu. Projekt wydaje się duży i ambitny, natomiast opiera się na prostym założeniu: warto żyć obok osób pochodzących z innych krajów i kultur i tworzyć z nimi jedną, zintegrowaną społeczność.

Prosimy o solidarność i wsparcie.

Tylko dzięki Państwa głosom możemy wygrać ten konkurs!!!